Kadının önemi paylaşıldı

Kadının önemi paylaşıldı
8 MART Dünya Kadınlar Günü'nde Kadın Platformu D'She; başarılı kadınların deneyimlerini, İstinyepark ziyaretçileri ile paylaştı. Tuvana Büyükçınar Demir, Revna Demirören, Funda Karayel, Dilara Tahincioğlu Sel, Cansen Yeni Kut, Nevşah Karamehmet, Dilek Avşar ve Sibel Büyükçınar'ın katıldığı sohbet programının moderatörlüğünü, platformun kurucusu Sitare Kalyoncuoğlu üstlendi.

KADIN KONUŞMACILAR
Yaklaşık 250 ziyaretçinin izlediği programda, Tuvana Büyükçınar Demir 'Kendi Bedenine Göre Stilini Yaratanlar', Cansen Yeni Kut 'Kadın Her Yaşta Nasıl Güzel Olur?', Dilara Tahincioğlu Sel 'Kadınların En Özel Anlarına Değer Katmak', Funda Karayel 'Kadının Toplumdaki Yeri', Nevşah Karamehmet 'Sağlıklı Ruh ve Beden Bütünlüğü İçin Nefesin Önemi', Revna Demirören 'Kadının Sosyal Sorumluluktaki Rolü ve Değeri', Dilek Avşar 'Kadın Her Yaşta Hayal Ettiği Bedene Sahip Olabilir mi?' ve Sibel Büyükçınar 'Sağlıklı Bir Beden İçin Coaching' konularında konuşma yaptı.

EKONOMİ İÇİN KADIN ELİ
Le Petite Maison'daki paneli yöneten Sitare Kalyoncuoğlu, "Kadınlar alışveriş yapmazsa ekonomi çöker" dedi. Funda Karayel, GÜNAYDIN'da yayınlanan tüketim yazısı için yaptığı araştırmayı paylaşırken; Revna Demirören, sosyal sorumlulukta kadının değerini şöyle anlattı: "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın yaptığı Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni'ndeydim. Oradaki hikayeler beni etkiledi. Özellikle Kars Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği Başkanı Zümran Ömür, herkese örnek olacak bir hikayeye sahip. Ömür, köye giden turistlerden birinin cep telefonu kayıttayken yaptığı Fransızca-Türkçe konuşma ile fenomen olmuş ve girişimcilik ödülü kazanmış."
BİZE ULAŞIN