Nefesler tutuldu 8. gün bugün

ATV’de bu akşam tiryakisi olacağınız bir dizi başlıyor: 8. Gün! Yapım, dev oyuncu kadrosu ve annesini bir kazada kaybeden kızın soluk kesen hikayesiyle dikkat çekiyor

Nefesler tutuldu 8. gün bugün

Atv'nin merakla beklenen yeni dizisi '8. Gün' bugün izleyiciyle buluşuyor. Dizinin konusu şöyle:

Bahar, eşi Ahmet'le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz'ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz ölmeden önce, ülke güvenliği için bir devrim niteliği taşıyan milli jet yazılımını tamamlamış ve bu sayede çalıştığı şirketin gözbebeği olmuştur. Şehnaz, yazılım aktif hale getirilecekken büyük bir sorunla karşılaşır; sisteme sızılmıştır.

Bu, tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirebilecekleri anlamına geliyordur. Şehnaz, bu felakete engel olmaya çalışırken sisteme sızan adamlar tarafından durdurulur ve tuzağa düşürülür. Şehnaz'ın ölüm haberi tüm ülkede büyük bir şok etkisi yaratır.

Bahar ise annesinin öldüğüne başta inanmasa da bu durumu kabullenmek zorunda kalır. Şehnaz'ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar'ın peşindedir; Bahar'a hayatının en kötü gecesini yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır.

Bir çok yapımda kullanılan uçak en son 8.Gün'de kullanılmıştı...

Tüm hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bu sefer de karşısına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkar. Bundan sonra Bahar için hiçbir şey ve hiç kimse eskisi gibi olmayacaktır.

SAAT 20:00'DE

AY Yapım imzalı dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Cem Davran, Ceyda Düvenci ve Yiğit Kirazcı gibi isimler var. Dizi 20:00'de ekranda olacak.

BİZE ULAŞIN