'8. Gün' izleyiciden tam not aldı

Merakla beklenen ve haftalardır konuşulan dizi ‘8. Gün’ atv ekranlarında! Fırtınalar estiren dizi, dev oyuncu kadrosu ve annesini bir kazada kaybeden kızın soluk kesen hikayesiyle dikkat çekiyor. Başrollerini Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Yiğit Kirazcı, Cem Davran ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı atv'nin yeni dizisi '8. Gün' daha ilk bölümünden pazartesi akşamlarına damga vurmayı başardı. ‘8. Gün'ün ilk bölümünde, Ceyda Düvenci'nin canlandırdığı Şehnaz karakterinin sarf ettiği söz, seyirciden büyük ilgi gördü

'8. Gün' izleyiciden tam not aldı

atv'nin yeni dizisi 8. Gün'ün ilk bölümü, dün seyirciyle buluştu. Dizide, Ceyda Düvenci'nin canlandırdığı Şehnaz karakterinin sarf ettiği "Artık dostumuza, düşmanımıza biz karar vereceğiz" sözü, seyirciden büyük ilgi gördü.

8. gün 1. bölümüne damga vuran sahne! "Dostumuza da düşmanımıza da biz karar vereceğiz"

Dizinin konusu şöyle:

BAHAR, ŞEHNAZ'IN ÖLÜM HABERİYLE YIKILIR

Bahar, eşi Ahmet'le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz'ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz ölmeden önce, ülke güvenliği için bir devrim niteliği taşıyan milli jet yazılımını tamamlamış ve bu sayede çalıştığı şirketin gözbebeği olmuştur. Şehnaz, yazılım aktif hale getirilecekken büyük bir sorunla karşılaşır; sisteme sızılmıştır.

ŞEHNAZ TUZAĞA DÜŞER

Bu, tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirebilecekleri anlamına geliyordur. Şehnaz, bu felakete engel olmaya çalışırken sisteme sızan adamlar tarafından durdurulur ve tuzağa düşürülür. Şehnaz'ın ölüm haberi tüm ülkede büyük bir şok etkisi yaratır. Bahar ise annesinin öldüğüne başta inanmasa da bu durumu kabullenmek zorunda kalır.

Şehnaz'ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar'ın peşindedir; Bahar'a hayatının en kötü gecesini yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır. Tüm hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bu sefer de karşısına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkar. Bundan sonra Bahar için hiçbir şey ve hiç kimse eskisi gibi olmayacaktır.

İŞTE ÇOK KONUŞULAN OYUNCU KADROSU

AY Yapım imzalı dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Cem Davran, Ceyda Düvenci ve Yiğit Kirazcı gibi isimler var.

'8. GÜN' DİZİSİNİN 1. BÖLÜM TAMAMI YAYINLANDI

8. Gün 1. bölüm tamamı yayınlandı!

BİZE ULAŞIN