Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda hiç şüphesiz milyonların aklına gelen tek isim Zeynep Turan ile 8 Kasım 2019 Cuma için günlük burç yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' olarak da bilmiş olduğu Zeynep Turan, hafta sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün diyecek? İşte, Astroloji ile 8 Kasım 2019 Cuma için günlük burç yorumunuz...

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji
Cuma 08.11.2019 10:10
ABONE OL

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 8 Kasım 2019 Cuma günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 8 Kasım 2019 Cuma burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "2019 yılının son düzlüğündeyiz" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 8 KASIM 2019 CUMA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Merkür-Mars ilişkisi düşmanını uzakta arama mesajı veriyor. Kendi içinde bir karmaşaya düşen Avrupa ülkeleri bugünden sonra kendi sınavlarını fark edebilirler. Avrupa devlet başkanları yıl sonuna kadar dünya gündeminin yakın markajına takılabilir.

KOÇ: Bugün karışık düşünceler içindesin. Hızlı düşünmen gereken birçok konu var. Olaylara karşı dayanıklılığın bugünlerde gittikçe artırıyor. Güne dair fikirlerini değiştirecek konuların içinde kalabilirsin. Çalışmalarındaki özverinin karşılığını alıyor olman işine olan bağlılığını arttıracak.

BOĞA: Bugün, ailenle ilgili özel toplantılara katılabilirsin. Bazı değerlerin ön plana çıkmasıyla, sosyal yaşamında farklı kararlar alacaksın. Özellikle aile içinde küs olduğun bir yakının ile yan yana gelmen güzel olaylara vesile olabilir. Kendini geliştirmek istediğin her konuya olumlu yaklaşıyorsun. Hayata, seninle aynı pencereden bakabilen kişilerle bir araya gelebilirsin.

İKİZLER: Bugün egoların çok yüksek ve duygusal ilişkilerinde bencilce davranabilirsin. Kardeşlerle ilgili ufak tefek düzenlemelerde destek beklentileri oluşabilir. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan seni kazançlı bir gün bekliyor. Parasal anlamda büyük gelişmeler yaşanabilir. Geleceğe yönelik planlarındaki artış, ailede senden yaşça küçük kişilerin, seni örnek almalarını sağlayacak.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

YENGEÇ: Harcamalarını iyi yönlendiremediğini düşünüyorsun ama bugün yaptığın harcamalar sana ilerleyen zamanda güzel sonuçlarla geri dönecek. Maddi konularda daha açık sözlü olman gereken insanlar var. Yakın çevrendeki insanların konuşmalarını irdeleyebilirsin.

ASLAN: Bugün, sosyal ilişkilerinle ilgili duygusal konuları başarıyla pekiştireceksin. Çocukları olan Aslan burcuysan eğitimleri ile ilgili önemli planlamalar yapman gerekebilir. Bir yandan da onları daha sosyal ve yardımsever yapma çabası içinde olabilirsin. Kendi işini yapan bir Aslan burcuysan, iş ortamının dekorasyonuyla ilgili değişikliğe gidebilirsin.

BAŞAK: Güvenliğin ve güvencen her şeyden önemli. Verdiğin borçları geri alamaman bugünlerde sıkıntı yaşamana neden olabilir. Özellikle çok yakın bir arkadaşının sözünde durmaması onunla ilgili tüm fikirlerini değiştirecek. Şartların her an değişebileceği bir gün ve bu durum seni biraz rahatsız edebilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

TERAZİ: Bugün katılacağın toplantılarda fikirlerini söylerken abartıdan kaçınmalısın. İkna kabiliyetinin yüksek oluşu sorumluluk altına girmene neden olurken, bitmeyen işler yüzünden sana güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsin. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinle aranda oluşan huzursuzluğun son bulması için çözümü karşı tarafa bırakabilirsin.

AKREP: Bugün hâkim olmakta zorlandığın konular olabilir. Bu durum biraz seni öfkeli yapabilir, bu durum diyaloglarına yansıyor. Bu durum konuşmalarına yansırken, olduğundan daha gergin bir havaya bürünebilirsin. Açıkçası aklına koyduğun her şeyi yapmak için uygun bir gün değil. Çalışma ortamındaki gruplaşmadan rahatsızlık duyabilirsin.

YAY: İddialı tavırlarınla düşüncelerinden taviz vermeyeceğin bir gün. Organizasyon çalışmalarıyla başarını daha da güçlendirmek istiyorsun. İş yerinden bir arkadaşının başına gelen üzücü olay gün içinde kendi hayatını sorgulamana neden olabilir. Ama bugün çözüm üretmekte üstüne yok! Peş peşe gelen telefonlar, farklı alanlara ve konulara yönelmeni sağlayacak.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

OĞLAK: İnce detaylara yoğunlaşacağın bir gün. İsteklerini belirleyecek yeni bir planlama içine giriyor ve değişik kişilerin fikirlerinden yaralanıyorsun. İnançlarını ve değer yargılarını sorgulamaya başlayabilirsin. Sil baştan başlamak istediğin konuların olduğunu biliyorsun. Tek engelin belki de doğru şeyin ne olduğunu kestirememek.

KOVA: Kariyerinle ilgili olumlu gelişmeler içindesin. Eğer eğitim hayatın devam ediyorsa akademik olarak başarılı olabilirsin. Staj yapmak istiyorsan başvuru yaptığın yerlerden olumlu geri dönüşler olabilir. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, sürekli sorular sorman karşı tarafın sabrını zorlayabilir.

BALIK: Hayal dünyanın bu kadar geniş olabileceğine ihtimal vermiyordun belki de. Ama aklının ve ruhunun sınırlarını zorladığında neler yapabileceğini fark etmenin zamanı! Emeğinin karşılığını almak için bugün maaşın konusunda bir konuşma yapabilirsin. Aniden ortaya çıkan harcamalar, bütçe planlarını bozabilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

2019 yılının son düzlüğündeyiz.

Kasım ayı yıl bitmeden hepimize farkındalığı yaşatmak istiyor. Temmuz ayından sonra yılın en hararetli aylarından birine başlarken semada bizleri Merkür gerilemesi karşılıyor. Bu durum karşısında geçmişi yad etmekten kendimizi alamayacağız. Bu ay dengeyi tutturmak zor olsa da 2020 yılının planlarını netleştirmeye başlayacağız. Evet, yorulduk. Yer yer yıkıldık ve tutunacak bir dal aradık ve bulamadık. Ancak 2019 yılını yanımızda isteyip de bulamadıklarımız şekillendirdi. Kim dost, kim düşman, kim gerçekten sevenimiz, kim yol arkadaşımız hepsini gördük. Görmeye de devam edeceğiz. Kaderin yön değiştirdiği günler yaşarken sağlam kararlar almak, sağlam yüreklere sığınmak çok önemli olacak.

Ömür bir masal gibidir ne kadar uzun olduğu değil ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.

Kasım ayını etkisi altına alan Merkür gerilemesinin detaylarını size günler öncesinden yazmıştım. Özellikle ülkemizin öz burcunda gerçekleşiyor olması, Türkiye'de doğan herkesi yakından ilgilendiriyor. Tabii kısa bir ayrıntıyı da sizlere not düşmek isterim. Eğer doğduğunuz anda Merkür gerilemesi var ise şanssızım dediğiniz konular dönebilir. Bu minik notu da düştükten sonra gelin beraber kasım ayının kişisel gündemine bakalım.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır.

2019 Temmuz ayından itibaren sakinleştirmeye çalıştığımız duygularımız bu ay bizleri yine zorlamaya başlayacak. Belli bir noktaya getirip olduramadığımız olaylara aklımız takılacak ve neden, niçin sorularının içinde bocalayacağız. Eğer böyle bir durumda kaldığınızı hissederseniz kendinize hemen yeni bir yol planı çizin. Eskisinden daha farklı, daha aydınlık bir plan… Takıntılarınızı yönetemediğinizi fark ederseniz kendinize yeni hobiler edinin, sizi yoran olayların akışından uzaklaşmaya çalışın. Bu demek değildir ki inandıklarınızdan vazgeçin, aksine kendinize molalar yaratın. Sürekli aynı sorunun etrafında dönmek bir süre sonra gerçekleri görmenize engel olur. Siz bu çemberi kırın.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji