Ece Seçkin karantina günlerinde esprili paylaşımlarıyla takipçilerini güldürüyor! Ece Seçkin bu kez de yüzüne streç film sardı!

Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla "#EvdeKal uygulaması başlatılmıştı. Evde Kal kampanyasına Ece Seçkin’den de büyük destek geliyor. Corona virüs nedeniyle sosyal mesafesini koruyan ünlülerden biri olan Ece Seçkin, eğlenceli ev hallerini takipçileriyle paylaşıyor. Evde kalmanın ne kadar önemli olduğunu her paylaşımda belirten güzel şarkıcı yaptığı paylaşımlarla hem evde kalmanın önemini anlatıyor hem de takipçilerini güldürüyor. Bu kez de can sıkıntısından yüzüne streç film saran Ece Seçkin, bu halde çektiği fotoğraflarını Twitter hesabından yayınladı.

Ece Seçkin karantina günlerinde esprili paylaşımlarıyla takipçilerini güldürüyor! Ece Seçkin bu kez de yüzüne streç film sardı!
Perşembe 26.03.2020 13:06
Güncelleme: Cuma 27.03.2020 06:49
ABONE OL

Evde olduğu dönemde sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan , esprili paylaşımlarıyla takipçilerini güldürüyor. Kendini karantinaya alan genç şarkıcı, geçtiğimiz gün yaptığı plaj paylaşımıyla çok konuşulmuştu.
'NAPIYORSUNUZ BEN BUGÜN DE DURUYORUM'
Bu kez de can sıkıntısından yüzüne streç film saran Seçkin, bu halde çektiği fotoğraflarını Twitter hesabından yayınladı.