Son dakika haberi: Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi yeni bir aşka yelken açtı! Kutsi rol arkadaşının annesi ile...

Son dakika haberi... 7 senelik aşkı Feyza Çıpa ile geçtiğimiz Temmuz ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken sürpriz bir şekilde ayrılan Kutsi yeni bir aşka yelken açtı. Şu sıralar yer aldığı Benim Adım Melek dizi setinde aşkı bulan Kutsi, Feyza Çıpa'yı çabuk unuttu. Kutsi, gönlünü aynı dizide rol alan çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesine kaptırdı. Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker'in, Kutsi ile yer aldığı fotoğrafını paylaşması aşkı ortaya çıkardı.

Son dakika haberi: Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi yeni bir aşka yelken açtı! Kutsi rol arkadaşının annesi ile...
Pazar 22.11.2020 11:27
Son Güncelleme: Pazar 22.11.2020 11:28
ABONE OL

7 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa'dan 6 ay önce ayrılan Kutsi, sürpriz bir aşka yelken açtı. 'Benim Adım Melek' adlı dizide Halil Şirhan karakterini canlandıran Kutsi, gönlünü aynı dizide rol alan çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesine kaptırdı.

Sibel Ülker'in, Kutsi ile yer aldığı fotoğrafını paylaşması aşkı ortaya çıkardı.

Çıpa, ayrılığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Çıpa, "Kutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum ve basın mensubu arkadaşlarıma bu konuda gösterecekleri saygı için şimdiden teşekkür ediyorum." demişti.

Feyza Çıpa, ihanet iddiaları hakkında ise, "Bu konu hakkında artık konuşmak istemiyorum. Sebep aldatılma değil" şekline yanıt vermişti.