Salı 19.01.2021 16:21
Son Güncelleme: Salı 19.01.2021 16:29

Sefirin Kızı'nda bomba değişiklik: Neslihan Atagül gitti Tuba Büyüküstün geldi!

Sefirin Kızı’nda bomba değişiklik: Neslihan Atagül gitti Tuba Büyüküstün geldi!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, 'geçirgen bağırsak sendromu' hastalığı sebebiyle bir süredir zor günler geçiriyor. Rol aldığı 'Sefirin Kızı' dizisine ilk etapta ara veren Atagül, dün başrol oynadığı diziye veda ettiğini duyurdu. Neslihan Atagül'ün vedası sonrası Sefirin Kızı'nın akıbeti merak konusu olurken, bomba bir gelişme yaşandı. Atagül'ün yerine güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün transfer olduğu öğrenildi.

ABONE OL

'Sefirin Kızı' dizisinde Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül'e geçtiğimiz günlerde geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konulmuştu. Hastalığı nedeniyle Atagül, başrol oynadığı diziye bir süre ara vermişti.

Rapor alarak evinde dinlenmeye çekilen güzel oyuncu, dün ise flaş bir açıklamada bulundu. Neslihan Atagül, başrol oynadığı 'Sefirin Kızı'na veda ettiğini duyurdu.

NESLİHAN ATAGÜL GİTTİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN GELDİ

Neslihan Atagül'ün ayrılığı sonrası gözler Sefirin Kızı dizisindeki değişikliklere çevrildi. Atagül yerine kimin geleceği merak konusu olurken, flaş bir gelişme yaşandı.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Neslihan Atagül'ün ayrılığı sonrası Tuba Büyüküstün kadroya dahil oldu. Yıllar sonra ekranlara döneceği ortaya çıkan Tuba Büyüküstün'ün hayranlarını bu gelişme oldukça mutlu etti.

YILLAR SONRA YENİDEN

Öte yandan 2014 yılında yayınlanan 'Kara Para Aşk' dizisinde başrolü paylaşan Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı'yla yeniden bir araya geldi. 7 yıl sonra buluşan ikili, hayranlarını sevindirdi.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Sen geçerken sahilden sessizce, Gemiler kalkar yüreğimden gizlice...
Birden dursun istersin seneler olunca mazi. Öyle bir geçer zaman ki...