Çarşamba 13.10.2021 23:09
Son Güncelleme: Çarşamba 13.10.2021 23:42

Atv'nin yeni dizisi Destan'ın ilk tanıtımına beğeni yağdı

Atv’nin yeni dizisi Destan’ın ilk tanıtımına beğeni yağdı

Sezonun en iddialı dizisi olan Destan, ilk tanıtımı ile büyük yankı uyandırdı. Tanıtımın yayınlanması ile kısa sürede sosyal medya kullanıcıları beğeni ve yorum yağdırdı. İzleyicilerin heyecanla beklediği Destan, hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor

ABONE OL

atv ekranına yeni bir 'Destan' geliyor. Hikâyesi, oyuncu kadrosu ve dekorlarıyla atv ekranında yeni sezonun en iddialı yapımlarından olacağı öngörülen Bozdağ Film imzalı 'Destan' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımın yayınlanması ile kısa sürede sosyal medya kullanıcıları beğeni ve yorum yağdırdı.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli'nin, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği; senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme aldığı merakla beklenen dizinin oyuncuları arasında Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır ve Esra Kılıç da yer alıyor.

Yeni dizi Destan'ın ilk tanıtımı yayınlandı

ÇOK KONUŞULACAK
Dizinin yapımcı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, 'Destan'da izleyicinin dönem, hikaye ve prodüksiyon açısından ilk kez böyle bir yapım izleyeceklerini müjdelemiş ve 'Yetim ve savaşçı bir kızla öksüz ve çolak bir çocuğun yürek yüreğe vererek Türklerin kaderini yeniden yazmalarını anlatan 'Destan' dizisinin; prodüksiyonu, hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla sadece Türkiye'de değil dünyada da çok konuşulacağını' söyledi.

DİZİNİN KONUSU
'Destan' dizisi, Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını kılıç, yüreklerini kalkan yaparak imkansızı başarmalarını konu alıyor.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Olumsuzluklardan uzaklaş, hayata farklı bir gözle bak...
Dünyaca tanınan dahilerin eşsiz parçaları...