100 Bin Fidan Kampanyası Devam Ediyor

100 Bin Fidan Kampanyası Devam Ediyor
Battalgazi Belediyesi tarafından sürdürülen “100 Bin Fidan” kampanyası kapsamında Yaygın Ortaokulu öğrencileri ile Hanımeli Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, fidan dikimi gerçekleştirdi.
Yaygın Ortaokulu arka kısmında bulunan alana dikilen fidan dikim etkinliğine yoğun ilgi gösterildi. Fidan dikim etkinliğinde konuşan Yaygın Ortaokulu Müdürü Mustafa Şeker, “Battalgazi Belediyesi’ne 100 Bin Fidan Dikim Projesi kapsamında bu bölgeyi de düşündükleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler de bu güzel projeye öğrencilerimizle birlikte katıldık. Burası 8-10 sene sonra Karadeniz gibi yemyeşil olacak, bunu temenni ediyoruz. Bu vesile ile Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz" dedi.
Hanımeli Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sekreteri Sevcan Uzundere de, “Bugün buraya Hanımelleri evde karakter eğitimi öğrencileri ve eğitimcileri olarak geldik. Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın 100 bin Fidan Dikimi Projesine destek amaçlı buradayız. Başkanımıza, eğitimcilerimiz, gönüllü annelerimiz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bu etkinlikte bizlere de fırsat verdikleri için sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN