Hizmet Kalitesini Artırma Toplantısı

Hizmet Kalitesini Artırma Toplantısı
Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Akkoza Otel’de, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş yetkililerinin katılımı ile “Yer Altı Kabloları ve Enerji Bağlantısı” konulu toplantı gerçekleştirdi.
Toplantının amacı hakkında bir konuşma yapan, Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Baştürk, “Bugünkü yapacağımız toplantının amacı, Fırat Elektrik (AKSA) kurumu yetkilileri ile meslektaşlarımızın mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, teknik ihtiyaçlarını karşılamak, meslektaşlarımız ile kurumlar arasında dayanışmayı, dürüstlüğü ve güveni sağlamak. Sayın Elektrik Mühendisleri Odası Başkanım Bilge Hanıma toplantılarımıza katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Elektrik işi sorumluluk isteyen bir iştir” dedi.
Toplantıda emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Baştürk, “Bugün, ilimizin daha güvenli elektrik tesisatlarına ve estetik yapılara kavuşması için yer altı kablolarının döşenmesi ve abone işlemlerinin yapılması hakkında kurum yetkilileri tarafından, üyelerimizi bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Kurumlar arasındaki sıkıntılarımızı zaman içerisinde üyelerimizle bir araya gelerek, çözmeye çalışıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz toplantılarda ve ön görüşmelerde odam ve üyelerim adına Kurum Müdürü Taylan Beye ve kurum yetkililerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
BİZE ULAŞIN