Başkan Eser’den Şampiyon Darendespor’a İftar Yemeği

Başkan Eser’den Şampiyon Darendespor’a İftar Yemeği
Malatya 2.Amatör Küme Büyükler Ligi’nde grubunu lider tamamlayarak 1.Amatör Kümeye yükselen Darendespor’da şampiyonluk kutlamaları devam ediyor.
Yeşil-beyazlı takımın şampiyon olmasından dolayı Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, takımın yönetimine, teknik heyetine ve futbolcularına iftar yemeği verdi.
Darende’de bir restoranda verilen yemekte teknik heyet ve futbolcuları tek tek tebrik eden Başkan Eser, takıma çeşitli hediyeler dağıttı.
Yemekte bir konuşma yapan Belediye Başkanı Süleyman Eser, takımın şampiyonluğunda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Darende için oldukça önemli bir iş başarıldığını belirten Eser, “Darende tarihi ve turizmiyle Türkiye’nin eşsiz ilçelerinden biridir. Bu her yönüyle özel olan ilçenin başarılı bir futbol takımının olması hepimizi gururlandırır. Bu misyonu üstelenebilecek bir takımın temellerinin atıldığına şahit oluyoruz. Darende futbolla da adından söz ettirmeli. İnşallah Darendespor daha başarılı noktalara gelir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Futbol, ilçedeki gençlerimizin spora teşvik edilmesi adına da önemli bir araç. Ben Darendespor’un başarılarıyla birlikte futbol ve spora karşı bakış açısında olum yönde değişmeler olacağı kanaatindeyim” dedi.
Yemeğin ardından Darendesporlu yöneticiler tarafından adının yazdığı forma Başkan Eser’e hediye edildi.
BİZE ULAŞIN