Ortak Değer Malatya Derneği İftar Yemeği Verdi

Ortak Değer Malatya Derneği iftar programında Malatya basını ve protokolü ile bir araya geldi. Düzenlenen iftar programına çeşitli istişareler için Malatya’ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da katıldı.
Verilen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Ortak Değer Malatya Dernek Başkanı Ergün Kılıç, “11 ayın sultanı Ramazan ayında, Ortak Değer Malatya Derneği olarak basınımızın kıymetli mensupları, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile iftar yemeğinde buluştuk. Tabi bu ay kardeşlik duygularının, paylaşma duygularının arttığı bir ay. Ramazan ayının, ilimize, ülkemize, İslam alemine ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Ortak Değer Malatya Derneği’nin düzenlediği iftar yemeğine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, programı düzenleyenlere teşekkür etti. Başkan Gürkan, “Hakikaten Malatya bizim ortak paydamız ve ortak değerimiz. Bu ortak değerlerimizin korunup kollanması, değerlerinin emanet edilmesi ve erdemli bir şehir olma noktasındaki bu tür faaliyetler ve aktiviteler bizi ziyadesiyle memnun ediyor” ifadelerini kullandı.
Ortak Değer Malatya Derneği’nin programına AK Parti Malatya İl Teşkilatının düzenlediği iftar yemeğine katılmak üzere Malatya’ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da katıldı. Kurtulmuş, derneğin isminin çok anlamlı olduğunu vurguladı. Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç, Numan Kurtulmuş’a Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Malatya mitinginde zirai dondan zarar gören kayısı üreticisine verilecek olan desteğin miktar olarak yetersiz olduğunu iletti.
BİZE ULAŞIN