Darende Belediyesi, İftar Yemeği Vermeye Devam Ediyor

Darende Belediyesi, İftar Yemeği Vermeye Devam Ediyor
Darende Belediyesi, mahalle iftarları vermeye devam ediyor. Ayvalı Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine katılan Darende Belediye Başkanı Başkan Dr. Süleyman Eser, vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.
Ayvalı Mahallesi’nde bulunan Ayvalı Çok Programlı Lisesi bahçesinde verilen iftar yemeğinde konuşan Darende Belediye Başkanı Başkan Dr. Süleyman Eser, “Şu mübarek günde sizlerle beraber olduk, beraber iftar edeceğiz. Hepiniz hoş geldiniz, böyle günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Bu günleri acı içerisinde geçiren insanlar var. Hiç biri iftar edemedi, ailesi bir tarafta, kayıp çocuğu bir tarafta kendi bir tarafta. Sıkıntılarımız var ama bizlerin sıkıntıları ufak tefek, en azından huzur içindeyiz. Şu anda huzur içinde iftarı bekliyoruz. Onun için bu günlerin kıymetini bilmeliyiz” dedi
Düzenlenen iftar yemeğine Darende eski Belediye Başkanı Abdullah Karakurt, Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan, Özel Kalem Müdürü Aslan Tektaş, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, belediye meclis üyeleri Orhan Ormancı, Bekir Kalaycık, Cengiz Özdemir, Hulusi Tokgöz, Durdu Dizdar, Darendespor Kulübü Başkanı Fatih Kumtepe, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
BİZE ULAŞIN