Malatya Bayan Futbol Takımı Finalde Kaybetti

Malatya Bayan Futbol Takımı Finalde Kaybetti
Malatya’yı Türkiye Futbol Şampiyonası yıldız kızlar kategorisinde temsil eden Malatya Bayanlar Spor Kulübü final maçında Kayseri Gençlerbirliği’ne 6-1 mağlup oldu.
Kayseri Grubu’nda yer alan Malatya Bayanlar Spor Kulübü ilk maçta Aksaray Hamidiyespor’u 11-3, ikinci maçta ise Kayseri Atletik takımını 2-1 mağlup etmişti.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen yıldız kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Kayseri Grubu’ndaki final maçında Kayseri Gençlerbirliği takımıyla karşılaşan Malatyalı bayanlar rakibine farklı skorla 6-1 yenildi.
Bu sonuçla Malatya Bayanlar Spor Kulübü şampiyonadan elendi.
KULÜP BAŞKANI ÇELEBİ: “BİZİM İÇİN TECRÜBE OLDU”
Malatya Bayanlar Spor Kulübü Başkanı Doğan Çelebi, Yıldız Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Kayseri Grubu’nda oynadıkları final maçında mağlup oldukları için üzgün olduklarını belirtti.
Aldıkları galibiyetlerle gruba müthiş bir başlangıç yaptıklarını kaydeden Çelebi, “Rakibimiz çok güçlü bir takımdı. Kızlarımız ellerinden geleni yaptılar. Hepsini tek tek kutluyorum. Buraya gelene kadar müthiş maçlar çıkardık. Ancak Kayseri karşısında çok fazla şansımız yoktu. Bu maç bizim için bir tecrübe oldu esasında. Artık bundan sonraki şampiyonlara bakacağız. Malatya bu kızları izlemeye devam etsin diyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN