Aspuzu Ramazan Geceleri’nde Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti

Aspuzu Ramazan Geceleri’nde Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti
Bu yıl 7’incisi düzenlenen Aspuzu’da Ramazan Geceleri’nin dün akşamki konuğu Mısırlı hafız Mohammed Nasr El Sahhad oldu.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Aspuzu’da Ramazan Geceleri büyük ilgi görüyor. Her akşam farklı konuk ve sanatçıları ile Ramazan ruhuna uygun etkinliklerin yer aldığı Aspuzu’da Ramazan Geceleri her akşam kentteki değişik Sivil Toplum Kuruluşlarının da programlarına sahne oluyor. Milli Türk Talebe Birliği Malatya Şubesi’nce düzenlenen en son etkinlikte Mısır’lı ünlü Kur’an Hafızı Mohammed Nasr El Sahhad ile Malatyalı sanatçı Yasin Apak Malatyalılarla buluştu.
Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın ile davetlilerin katıldığı gecede sahne alan Mısırlı hafız Sahhad, müthiş sesi ile okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile dinleyenleri adeta mest etti. Mohammed Nasr El Sahhad’a gecenin sonunda Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın günün anısına kayısı ve kayısı kristali takdim etti. Gece, Yasin Apak’ın söylediği birbirinden güzel ilahiler ile geç saatlere kadar sürdü.
BİZE ULAŞIN