Mafsad, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

Mafsad, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor
Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi’ne destek veren kurumları ve kişileri ziyaret etmeye devam ediyor. İnönü Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum’u makamında ziyaret eden, MAFSAD yönetimi, katkılarından dolayı Cafer Mum’a teşekkür etti.
Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle hayata geçirilen ve MAFSAD tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi’ne sağladıkları katkı nedeniyle kurumlara yapılan ziyaretler devam ediyor.
MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan, fotokamp sürecinde İnönü Üniversitesi��nin büyük destekler sağladığını ve en büyük destekçilerinden birinin de Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum olduğunu söyledi. Mum’a teşekkür eden Başkan Orhan, katkılarından dolayı Cafer Mum’a plaket takdim etti.
İnönü Üniversitesi’ndeki makamında MAFSAD Yönetimini kabul eden Doç. Dr. Cafer Mum, hem topluluklar noktasında hem de bireysel olarak fotokampa katılım gösterdiklerini, MAFSAD’ın başarılı bir organizasyon gerçekleştirdiğini belirterek, MAFSAD yönetimine teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN