Ünlü Komedyen Malatyalıları Kahkahaya Boğdu

Ünlü Komedyen Malatyalıları Kahkahaya Boğdu

  • Malatya
  • Çarşamba 15.07.2015 16:58
Malatya’da Aranan Adam olarak bilinen Bülent Hanbay, dün yaptığı stand up gösterisi ile milleti kırıp geçirdi. Malatya’da Reşat Erdoğan’ın katkılarıyla sahneye çıkan ünlü komedyen Bülent Hanbay, stand-up gösterisinde izleyenleri kahkahaya boğdu.
Malatya Kültür Merkezi’nde sahneye çıkan ünlü Stand-Up’çı Bülent Hanbay, kendisinin 13 yıldan beri sahnede olduğunu söyleyerek, “Malatya halkına katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük bir ilgi var Malatya halkından. Yaklaşık olarak 13 yıldan beri sahneye çıkmıyorum. Malatya’da 2. defa sahne alıyorum. Bundan sonra artık tek kişilik gösterilere devam edeceğiz. Eylül ayından sonra yaklaşık 30 üniversitede sahne almayı planlıyorum. Ben bu mesleğe annemin merakıyla başladım. Annem hep bana sigortalı bir iş bul deyince daha çok yoğunlaştım bu işe. Çok güzel bir meslek, insanları güldürmeyi ve hep beraber eğlendirmeyi seviyorum. İnsanların gülünce o yüzündeki tebessümü seviyorum. Gösterilerim devam edecek. İlerleyen zamanlarda daha büyük yerlerde sahne almayı planlıyorum” diye konuştu.
Bülent Hanbay, yoğun ilginin olduğu gösterisinde günlük hayatta karşılaştığımız toplumsal sorunları mizahi bir dille eleştirerek, hayatın eğlenceli taraflarını seyirciyle paylaştı.
BİZE ULAŞIN