AK Parti Seçim Startını Verdi

AK Parti Seçim Startını Verdi
  1. Haberler
  2. Malatya
Cumartesi 26.09.2015 13:58 ABONE OL
AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 1 Kasım’da yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarına başladı.
AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar ve Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya 6. sıra milletvekili adayı Ufuk Önalan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Pütürge, Doğanyol ve Kale İlçelerini ziyaret etti.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 1 Kasım seçimlerinin startını verdiklerini ifade ederek, "Bu seçimde oylarımızı daha da artırarak, özellikle sandığa gelmeyenleri sandığa getirerek, daha yüksek oy almayı Allah bize nasip etsin" dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ise "Biz burada Türkiye, Malatya, bölge için varız" ifadesini kullandı. Yaşar, Balkanlardan, Ortadoğu’ya bölgelerin kaderini Türkiye’den başka değiştirecek bir potansiyelin görünmediğini belirterek, AK Parti dışında bir ekibin görünmediğini kaydetti.
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık da, Pütürge’nin kızı olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade ederek, "Bizim suyumuz sert, sözümüz merttir. Kimsenin hakkını yemeyiz, hakkımızı da yedirtmeyiz" diye konuştu.
AK Parti Malatya 6. sıra milletvekili adayı Ufuk Önalan ise dua ve gayret istediklerini ifade etti.
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Malatyalıların Kurban Bayramlarını tebrik etti.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ