Kula’da Coşkulu Tanıtım

Kula’da Coşkulu Tanıtım

  • Manisa
  • Salı 28.04.2015 08:58
AK Parti Manisa Milletvekili adayları Kula Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen aday tanıtım töreninde birlik içinde nice başarılara imza atacaklarının sözünü verdiler.
AK Parti Kula İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet meydanında düzenlenen açık hava tanıtım programına, Manisa Milletvekili adayları tam kadro katıldılar. Düzenlenen açık hava aday tanıtım şölenine AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, Kula Eski belediye başkanı Selim Aşkın, çevre ilçe belediye başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aday tanıtım şöleninde Milletvekili adayları kendilerini tanıtarak kısa birer konuşma yaptılar.
Aday tanıtım töreninin açılış konuşmasını yapan AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, "2015 seçimleri Türkiye için çok önemli bir seçimdir AK Parti’nin kurulduğu günden buyana yapılan seçimlerde başarıyla çıkmıştır. Bugün aramızda olan milletvekili adaylarımız bizlerin adaylarıdır. 7 Haziran’da yapılacak seçimler Türkiye’nin elde ettiği kazanımları kalıcı hale getirme seçimidir. 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti milletimiz ile birlikte yeniden başarıdan başarıya koşacaktır." dedi.
Kula’nın üzerine düşeni 7 Haziran seçimlerinde yerine getireceğini belirten Palabıyık, "7 Haziran seçimlerinde Kula yine gücünü gösterecektir. Milletvekili adaylarımıza sonsuz başarılar diliyorum. Manisa Milletvekillerimiz parlamentoda her zaman Kula’nın sesi olmuşlardır." diye konuştu.
AK Parti Manisa Milletvekili adayı, T.B.M.M. Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı - Manisa Milletvekili Recai Berber, "Manisa’nın Saruhanlı, Gölmarmara, Alaşehir ve diğer ilçelerimizdeki zirai bahçelerde don nedeniyle yaşanan zararları karşılanacaktır." dedi.
AK Parti hükümetinin tarım, sağlık ve eğitim alanında büyük devrimler gerçekleştirdiğini belirten Berber, "2001 yılında hükümete geldiğimizde Türkiye’nin bütçesinin yüzde 85’i o yıl ödenecek olan faizlere gidiyordu. Artık milletimizin ödediği vergiler hizmet olarak geri dönüyor. Tarım alanında çiftçilerimize 12 yılda çok büyük destekler sağladık. Manisa’mızda geçtiğimiz günlerde bahçelerde yaşanan don afeti dolayısı ile zarar oluştuğunu gördük. Bahçelerimiz de hasar tespitleri hızlı bir şekilde yapılarak çiftçilerimizin zararları karşılanacaktır" dedi.
Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ ise, "2015 Haziran seçimi 1946, 1983 - 2002 yıllarında yapılan seçimler gibidir. Türkiye bir dönemecin eşiğinde olduğunu asla unutmayalım. Bu ülkede yıllarca darbeler ile demokrasiyi bizlere çok gördüler. Şimdi diyorlar ki HDP barajı aşacakmış. 2015 genel seçimlerinde HDP barajın altında kalacak. Kula’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde bize yüzde 54 oy oranı ile büyük destek verdiniz. Sizlerden Allah razı olsun. Görünüyor ki 7 Haziran seçimlerinde Kulalıların AK Parti’ye büyük destekleri devam edecek." diye konuştu.
Konuşmaların ardından, milletvekili adayları Kula’da vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinlediler.
BİZE ULAŞIN