Başkan Çelik Çocuk Parklarındaki Çalışmaları İnceledi

Başkan Çelik Çocuk Parklarındaki Çalışmaları İnceledi
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, mahallelerdeki parklarda devam eden bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. “Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz.” diyen Başkan Çelik, ekiplerin gece gündüz demeden büyük bir gayretle şehri güzelleştirdiğini kaydetti.
Şehzadeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Akpınar ve Nurlupınar Mahallerindeki çocuk oyun parklarının bakım ve onarımını yaparak, Kazımkarabekir Mahallesine yeni bir park kazandırdı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis Üyesi Burhan Aydemir, Park ve Bahçeler Müdürü Işık Bayrıl ile birlikte parklarda devam eden çalışmaları inceledi.
Park bahçe hizmetlerinde son derece iddialı olduklarını ifade eden Başkan Çelik, “Şehzadeler’de mevcut parklarımızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Bir yandan da yeni rekreasyon alanları ve parklar kazandırıyoruz. Park bahçe ekiplerimiz gece gündüz demeden büyük bir gayretle şehrimizi güzelleştiriyor. Değerli müdürümüz Işık Hanım olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız için. Biz gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.
Çocuklar, inceleme sırasında Başkan Çelik’i yalnız bırakmadı.
BİZE ULAŞIN