Başkan Çerçi İsim Babası Oldu

Başkan Çerçi İsim Babası Oldu
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan AK Parti Yunusemre İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Dursun’un dünyaya yeni gelen kız çocuğunun isim babası oldu.
AK Parti Yunusemre İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Dursun ikinci kez baba olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı. Mustafa ve Berrin çiftin dünyaya gelen kız çocuğunun isim babası ise Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi oldu. İsim verilmesi sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak ve AK Parti Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Şener’de hazır bulundu. Başkan Çerçi Mustafa ve Berrin çiftin dünyaya gelen kız çocuklarına ‘Elif İnci’ ismini koydu.
Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin Elif İnci ismini koyduğu kızıyla mutluluklarının bir kat daha arttığını söyleyen baba Mustafa Dursun, “Eşim sağlıklı bir doğum gerçekleştirdi ve nur topu gibi bir kız çocuğumuz dünyaya geldi. Kızımın da eşimin de sağlık durumları iyi. Bu beni çok mutlu etti. Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin kızımızın adını koyması ayrıca bizleri çok memnun ve mutlu etti. Kendilerine sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Büyük kızım Beyza, kardeşinin dünyaya gelmesi halinde ismini Başkanımız Çerçi’nin koymasını istemişti. Böylelikle kızım Beyza’nın da isteği yerine geldi ve o da bundan son derece memnun oldu." dedi.
Berrin ve Mustafa çiftinin mutluluklarına ortak olan ve onlara büyük bir sevinç yaşatan Başkan Çerçi ise, "Allah, ailemize nur topu gibi bir kız çocuğu nasip etti. Elif İnci ismini koyduğumuz kız çocuğumuzun sağlıklı büyümesini, ailesine, milletimize ve vatanımıza hayırlı bir evlat olmasını Allah’tan dua ve niyaz ediyorum.” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN