Başkan Çerçi 2 Bin Kişi İle İftarını Açtı

Başkan Çerçi 2 Bin Kişi İle İftarını Açtı
Yunusemre Belediyesi tarafından Lalapaşa Mahallesinde gerçekleştirilen iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve eşi Dr. Melek Çerçi, yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar sofrasında, vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.
Lalapaşa Arap Alanı Camii Önü’nde gerçekleştirilen iftar programına Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin yanı sıra Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Şule Uygur, Can Mercül ve Kılıç Kaya ile Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri, Muhtarlar ve yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Lalapaşa Mahallesinde bulunan vatandaşların yoğun katılımından dolayı oldukça memnun kaldıklarını vurgulayarak, “Ramazan’da Yunusemre Bir Başka Güzel Oluyor sloganıyla her gün bir mahalleye konuk oluyoruz. Bugünde Lalapaşa mahallemizde düzenlediğimiz programda mahalle sakinlerimiz ile birlikte iftar sofrasında lokmamızı paylaştık. Yoğun ilgi göstermenizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekleştirdiğimiz iftar programı ile eski ramazan günlerinin yaşanmasını sağlıyoruz. Allah hepimizin tuttuğu oruçları kabul etsin inşallah” dedi.
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan, iftar yemeği ile devam eden etkinlikler, semazen, Hacivat-Karagöz ve tasavvuf musikisi ekibinin seslendirdiği birbirinden güzel eserler, çocuklara kukla gösterisi (ipli kukla), çocuklar için yüz boyama, şerbet, pamuk şeker, macun dağıtımı, çubuklu balon ve palyaço gösterileri ile sona erdi.
BİZE ULAŞIN