Halk Eğitim’den Başkan Yaralı’ya Teşekkür

Saruhanlı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yüksek, Halk Eğitim Müdürlüğü için ’Ürün Tanıtım Merkezi’ yapılmasını sağlayan Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
Merkez Müdürü Yüksek, Halk Eğitim Merkezi Sosyal etkinliler grubu üyesi kadınlarla birlikte Başkan Yaralı’yı makamında ziyaret etti. Yüksek burada yaptığı konuşmada, Başkan Yaralı’nın talimatı ile Saruhanlı Belediyesi tarafından Halk Eğitim Müdürlüğü için Ürün Tanıtım Merkezi yapıldığını belirtti.
Çarşı merkezindeki Kosova Dostluk parkında hizmete açılan merkezde, Halk Eğitim kursiyerlerince hazırlanan el işi ürünlerinin tanıtımını ve satışını yaptıklarını ifade eden Yüksek, bu manada Halk Eğitim ürünlerinin pazar piyasasına giriş yaptığını kaydetti.
Başkan Yaralı ise sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde toplumun her kesimine hizmet verdiklerini dile getirerek ziyaretlerinden dolayı Halk Eğitim Müdürü Yüksek ve beraberindekilere teşekkür etti. Halk Eğitim Müdürlüğü sosyal etkinlikler grubu üyesi kadınlar ziyaretin sonunda Başkan Yaralı’ya kursiyerlerce hazırlanan ürünlerden hediye etti.
BİZE ULAŞIN