Sarıgöl’de Mezarlıklarda Hummalı Çalışma

Sarıgöl’de Mezarlıklarda Hummalı Çalışma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ve Sarıgöl Belediyesi’nin ortaklaşa düzenledikleri mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmaları kapsamında Sarıgöl ilçe merkezi ve mahallelerinde bulunan 82 mezarlıkta hummalı bir temizlik çalışması başlatıldı.
Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, mezarlıkların bakım çalışmalarının Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanacağını belirterek, "Sarıgöl Belediyesi olarak ilçe merkezimizde üç adet olmak üzere mahallelerimizde de, 79 mezarlık olmak üzere toplam 82 mezarlıkta bakım çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekiplerimiz mezarlıkta otların temizlenmesi, ağaçların budanması, badanaları yapılması çalışmalarını Ramazan Bayramı’na kadar tamamlayacak. Vatandaşlarımız temiz ve huzurlu bir şekilde mezarlıklarımızı Arife günü ziyaret ederek, vefat eden yakınlarını dua edebilecektir." dedi.
Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, mezarlıklarda başlatılan temizlik ve bakım çalışmaları için dört ekibin görevlendirildiğini belirterek, "Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden iki, Sarıgöl Belediyesi’nden iki ekip olmak üzere dört ekibimizde 20 eleman çalışmaktadır." diye konuştu.
BİZE ULAŞIN