Başkan Çelik Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını İnceledi

Başkan Çelik Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını İnceledi
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Aşağıçobanisa ile Selimşahlar Mahallerinde parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çelik, çalışmaların tamamlanmasının ardından mahallelerde toz toprak sorununun ortadan kalkacağını söyledi.
Şehzadeler Belediyesi, Selimşahlar ve Aşağıçobanisa Mahallelerinde asfalt olmayan yollara parke taşı döşemeye başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları inceledi. Başkan Çelik’e inceleme sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çoban, Özel Kalem Müdürü Bilal Demir, Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi ve fen işleri müdürlüğü ekipleri eşlik etti.
Selimşahlar Mahallesinde 6 bin metre kare parke taşı döşemesi yapıldığını belirten Başkan Çelik, “Selimşahlar’da 6 bin metre kare parke taşı döşemesi işlemi devam ediyor. Bordürler çekildi, planlamalar yapıldı, Arkadaşlarımız şuana kadar yapılan işlerle ilgili bizleri bilgilendirdi. En kısa zamanda inşallah toz ve toprak sokaklarımız pırıl pırıl parke taşı ile döşenmiş olacak. Hemşehrilerimiz daha rahat etmiş olacak. Aşağıçobanisa’ya bağlı Şirin Mahallemizde de incelemelerde bulunduk. Parke taşı döşemelerimizi inceledik. Durmak yok yola devam. İftara yakın bir saatte de olsa ekibimizle birlikte sahalardayız. Emek harcayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Selimşahlar ve Aşağıçobanisa Mahallerimize hayırlı olsun” dedi.
Aşağıçobanisa’da ayrıca çok amaçlı salon tadilatı ile mahallenin giriş yoluna karo taşı döşemesi yapıldığı, Selimşahlar’da ise yolların asfaltlandığı belirtildi. Mahalle sakinleri Başkan Çelik ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN