Başkan Yaralı Yılmazsporlu Futbolcularla İftarda Buluştu

Başkan Yaralı Yılmazsporlu Futbolcularla İftarda Buluştu
Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Manisa 2. Amatör Küme A grubunda mücadele eden Saruhanlı ekiplerinden Yılmazspor yöneticileri ve oyuncuları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Saruhanlı Belediyesine ait Yılmaz Mahallesindeki sosyal tesislerde düzenlenen yemeğe, Başkan Yaralı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç, Kulüp Başkanı Ekrem Cıllı, kulüp yöneticileri Halil Menkü, Turabi Karataş ve Naci Zeybek ile futbolcular katıldı.
Başkan Yaralı, akşam ezanının okunmasıyla birlikte kulüp yöneticileri ve futbolcularla birlikte orucunu açtı. Yemeğin ardından futbolcularla sohbet eden Yaralı, takımın talep ve isteklerini dinledi.
Yaralı burada yaptığı konuşmada, Manisa 2. Amatör Kümede yer alan Yılmazspor’un gelecekte daha iyi bir noktaya gelebilecek kapasite ve tecrübeye sahip olduğunu ifade ederek, “Biz Saruhanlı Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Bu kapsamda ilçemize dev spor tesisleri kazandırdık. Amatör spor kulüplerimize her zaman destek olduk. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz" dedi.
Kulüp Başkanı Cıllı ise, davetlerini kırmayıp kendileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen ve takımlarına her zaman destek olan Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN