Akhisar Belediyespor İstanbul’a Gitti

Akhisar Belediyespor Spor Toto Süper Lig’in 5. hafta açılış karşılaşmasında Medipol Başakşehir ile oynayacağı maç için İstanbul’a gitti.
Akhisar Belediyespor, ligin 5. haftasında yarın Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda saat 20.00’de Medipol Başakşehir’in konuğu olacak. Karşılaşmayı Spor Toto Süper Lig’de ilk kez düdük çalacak İzmir bölgesinden Üst Klasman Hakem Halil Umut Meler yönetecek. Meler’in yardımcılıklarını ise Emre Suna ve İlker Takpak yapacak.
KAFİLE BELLİ OLDU
Yeşil-siyahlılar sabah yaptığı antrenmanın ardından hazırlıklarını tamamladı ve Yılmaz Atabarut Tesisleri’nden hareket ederek İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitti. Yeşil-siyahlılar buradan saat 16.50 uçağı ile İstanbul’a hareket edecek ve Holiday In Otel’de maç saatini bekleyecek.
İstanbul’a hareket eden kafilede şu futbolcular yer alıyor:
"Milan Lukaç, Emrah Tuncel, Hasan Kabze, Caner Osmanpaşa, İsmail Konuk, Ahmet Cebe, Tolga Ünlü, Orhan Taşdelen, Custodio Castro, Merter Yüce, Abdülkadir Özdemir, Landry Nguemo, Leo Sami, Halil Çolak, Onur ayık, Güray Vural, Lumana Lualua, Mervan Çelik ve Hugo Rodellega."
BİZE ULAŞIN