Emine Örnek Okulları TEOG'da rekor kırdı

Özel Bursa Emine Örnek Ortaokulu'nda eğitim gören 8'inci sınıfların 178 öğrencisinden 32'si, Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda 120 sorunun tümünü doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldu

Emine Örnek Okulları TEOG'da rekor kırdı
Yıllardır eğitimde ve sporda Türkiye'de yarattığı farkla adından söz ettiren Özel Bursa Emine Örnek Ortaokulu öğrencileri, Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) Bursa'da erişilmesi güç bir rekora imza attı. 8'inci sınıfların 178 öğrencisinden 32'si, 120 sorunun tümünü doğru cevaplayarak Türkiye birinciliğini elde etti.

BAŞARI SADECE SINAVLARLA ÖLÇÜLMEZ
Öğrencileriyle gurur duyduğunu belirten Emine Örnek Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Emine Örnek, "Türkiye birincisi olan 32 öğrencimiz tüm 8'inci sınıf öğrencilerinin yüzde 18'i. Hepsini tebrik ediyorum, Bursa'da mükemmel bir rekoru elde etmenin gururunu bizlere yaşattılar. Öğrencilerimizi kutluyoruz" dedi. Örnek sözlerini şöyle sürdürdü: "Öğrencilerimizi yaşam alanlarına donanımlı hazırlamak zorundayız. Emine Örnek Okulları olarak kurumsal felsefemiz, akademik başarıdan ödün vermeden, öğrencilerimizi sporu ve sanatı seven, onları başarıyla uygulayabilen, özgüvenli, en az iki yabancı dili iyi konuşabilen, sosyal sorumluluğu olan bireyler olarak yaşama hazırlamaktır. 'TEOG' başarı sürecinde emek veren öğrencilerimi, öğretmenlerimi, özveri ve katkılarını esirgemeyen okul yönetim kadromu ve değerli velilerimizi de kutluyor her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum."
BİZE ULAŞIN