Batalla geri mi dönüyor?

Oynadığı futbolla takdir toplayan ve kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Pablo Martin Batalla, yeniden yeşil-beyazlı kulüpte forma giymek istiyor

Batalla geri mi dönüyor?
Bursaspor'da oynadığı futbolla büyük beğeni kazanan Batalla, 2013-2014 sezonunda teknik direktör Christoph Daum ile sıkıntı yaşayınca devre arasında Çin'in Beijing Gouan takımına transfer olmuştu. Ertuğrul Sağlam'ın tekrar teknik direktörlüğe gelmesinin ardından "Batalla ile çalışmaktan memnun olurum" açıklamasını yapmıştı. Bunun üzerine bir dönem Bursaspor'da tercümanlık yapan Volkan Çay, sosyal medya hesabından yeşil-beyazlı taraftarları heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

BURSASPOR'A DÖNMEYE SICAK BAKIYOR

Volkan Çay, sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Pablo Bursa'da olan biten her şeyden haberdar. Söylediğim gibi Batalla Bursaspor'a dönmeye sıcak bakıyor. Ama bize ulaşan bir teklif yok. Kulübünün istediği parayı versinler gerisi kolay anlaşma sağlanır" sözlerine yer verdi. ÇİN

KULÜBÜ BIRAKMAK İSTEMİYOR
Öte yandan liglerin aralık ayında bitecek olması ve Beijing'in şampiyonluk mücadelesinde olduğundan dolayı Çin kulübünün Batalla'yı satmak istemediği öğrenildi.

İSMİNİ BATTAL YAPACAKTI
Bursaspor'un şampiyonluğunda katkısı büyük olan süper bücür o dönemde Türk Milli Takımı formasını giymeyi hed şeyden çok istediğini söylemiş. Vatandaşlık başvurusunun ardından ismini Battal olarak değiştirme kararı almıştı. Ancak Körüstan yönetimi ile yıldızı bir türlü barışmayan Pablo'nun takımdan ayrılma kararıyla birlikte Milli Takım serüveni de açılmadan kapanmıştı.
BİZE ULAŞIN