Başkan Bölükbaşı'ndan çok konuşulacak sözler

Başkan Bölükbaşı'ndan çok konuşulacak sözler
Bursaspor'un olağan divan kurulu toplantısına Başkan Recep Bölükbaşı'nın sert sözleri damga vurdu. Üyelerden Lemi Keskin'in "Fenerbahçe'de yüzde 5, bizde ise yüzde 25 komisyon veriliyor" şeklindeki sorusu dikkat çekti. Tansiyon Divan Kurulu Üyesi Recai Düzce'nin kürsüye çıkmasıyla arttı.

BAŞKAN SERT ÇIKTI

Düzce konuşmasında Başkan Recep Bölükbaşı'nın açıklamalarını hatırlatarak 'Yalan mı, değil mi?' diye sert bir şekilde soru yöneltmesi üzerine Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç konuşmayı kesti. Bu sırada Bursaspor yöneticileri de oturdukları alandan Recai Düzce'ye sert tepki verdi. Daha sonra kürsüye çıkan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, soruları yanıtlarken "Eğer bir daha bu üslupla karşılaşacaksam Divan Kurulu toplantılarına katılmam. O kişinin Divan Kurulu üyeliğinden atılmasını istiyorum" dedi.

'KAFA KOPARTIRIM'
Kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt veren Recep Bölükbaşı, "Menajer Metin Korkmaz ve Sezer Bravo'yu tanımam. Menajerlere yüzde 25 komisyon verenin kafasını kopartırım. Seçimle geldim, seçimle giderim. Bursaspor'u düzeltmeden gitmeyeceğim. Benden önce milli takıma giden oyuncu yoktu. Şenol Hoca diyecekler. Şenol Hoca'ya ben müdahale ettim de gittiler. Fernandao ve Şener'e hakkımı helal etmiyorum. Ozan Tufan'a Fenerbahçe'nin verdiği kadar para verdim" diye konuştu.

'İYİ TRANSFER YAPTIK'
Sedat Berisha'yı kendisinin aldığını vurgulayan Bölükbaşı "Bakambu'yu 1 milyon 800'e aldım. Hoca da istemiyordu. 7.5'e sattım. Yaptığımız transferler yabana atılamaz. Futbolcuların hepsi Avrupa'nın büyük takımlarında oynamış" dedi. Bölükbaşı "1 ay sonra gideceğimiz söyleniyor. Bir yere gitmeyeceğim. Ben seçimle geldim, seçimle giderim. 3 yıl daha buradayım. Bu Bursaspor'u düzelteceğim. Benim kimse çalışmadığımı söyleyemez. Bursaspor'un kimsenin parasına ihtiyacı yok" diye konuştu. Geçen sene bütün futbolcuların kendilerine oynadığını dile getiren Bölükbaşı, "Bizim paramız yokken, kazanma alışkanlıkları olsun diye prim dağıttım. Milli takıma seçildikten sonra hepsi bozuldu. Hepsinin kafaları karıştı. Fernandao ve Şener'e hakkımı helal etmiyorum. En azından bir teşekkür etmeleri gerekiyordu" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN