Agora'dan öğrencilere hediye

Muhteşem kampanyaları ve birbirinden keyifli etkinlikleriyle Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, yakında tatili bitecek öğrencilere sürprizler hazırladı. AVM'de okula geri döneceklere ve bu yıl yeni başlayacak öğrencilere hediye dağıtılıyor

Agora'dan öğrencilere hediye
Sakarya'nın en dinamik adresi olan Agora AVM, Okula Dönüş etkinlikleri kapsamında 18-19-20 Eylül tarihlerinde saat 15.00 ile 21.00 arasında "Öğren, Oyna, Eğlen ve Kazan" Kumpanyası gerçekleştirecek. Tüm çocukların doyasıya eğleneceği kumpanyada, çocuklar Eğitim Bulvarı'nda Müzik Atölyesi, Resim Atölyesi, Yaratıcı Drama ve Dans Atölyeleri ile yeteneklerini keşfedecekler. Günümüzde unutulan geçmişin o unutulmaz eğlenceli sokak oyunları, Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi'nde yeniden hayat bulacak. Çocuklar, Oyun Mahallesi'nde geçmişten günümüze unutulmaya yüz tutmuş en eğlenceli sokak oyunları hacı yatmaz, mikado, yumurta taşımaca, çuval yarışı, sandalye kapmaca, halat çekmece, mendil kapmaca ile Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi'nde aileleriyle birlikte renkli, hareketli ve eğlenceli zaman geçirecek. Çocukların doyasıya eğlenip, öğrenebileceği "Agora ile Okula Dönüş" etkinliklerinde çocuklara Baloncu Abla Evi' nden şekilli, rengârenk balonlarda hediye edilecek. Agora Card ile 18-19-20 Eylül tarihleri arasında 300 TL üzeri alışveriş yapan misafirler, Kazan Çarkı' ndan birbirinden güzel kırtasiye ürünlerinden sürpriz hediyelerden birine sahip olacak. Çocukların her zaman ihtiyacı olduğu kuru boya, suluboya, defter, kalemlik gibi kırtasiye ürünlerinin ve sürpriz hediyelerin bulunacağı Kazan çarkından hediyenizi almayı unutmayın.

ENERJİ DEPOLAYACAKLAR

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, okula dönüş etkinlikleri kapsamında Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşecek eğitici ve öğretici etkinlikler ile çocukların heyecanlarını dindirerek, yeni okul dönemi öncesi enerji depolayacaklarını belirtti.
BİZE ULAŞIN