Başkan umut verdi

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, takımın geleceğinden umutlu olduğunu belirterek, Ertuğrul Sağlam ile yine eski günlerine döneceklerini söyledi

Başkan umut verdi
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ligin ilk 3 haftsını unutmak istediklerini belirterek "Önümüzdeki birkaç sezon içinde şampiyon olacağız" dedi. Bölükbaşı takımın son durumu ve hedefleri hakkında konuştu. Takımın geleceğinden umutlu olduğunu belirten Bölükbaşı, "Timsah yenilendi bunu tüm camianın görmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı. Yeşil-Beyazlı takımdan ayrılan futbolcularla ilgili olarak sert konuşan başkan Bölükbaşı "Fernandao ve Şener bana gitmeyecekleri yönünde söz vermişlerdi ama gittiler. Volkan Şen ve Bakambu'nun gideceğini hesaba katmamıştık. Onlar da gidince transfer politikamızı değiştirdik. Ertuğrul Sağlam'la anlaştığımız gün yine eski günlere döneceğimiz gücü gördük" dedi.

'HERKES BİZİ KONUŞACAK'
Sezonun ilk 3 haftasının kendileri açısından iyi geçmediğini belirten Bölükbaşı "Bursaspor büyük bir kulüp biz bu 3 haftayı unutup yeniden başlamak istiyoruz. Aynı masada yemek yemeyen futbolcularımız sahaya çıktı. Bu sonuçlar normal bir kaç haftaya kadar toparlanıp herkesi kıskandıran bir takım olacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN