Sahnede büyük buluşma

Sahnede büyük buluşma

Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olma özelliği taşıyan ‘55. Uluslararası Bursa Festivali’, pop müziğin güçlü isimleri Aşkın Nur Yengi ve Harun Kolçak’ı aynı sahnede buluşturdu

Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 55.'si düzenlenen 'Uluslararası Bursa Festivali', Türk Pop Müziği'nin sevilen isimleri Aşkın Nur Yengi ve Harun Kolçak'ı Bursa'da buluşturdu. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konser, coşkulu anlara sahne oldu. En güzel şarkılarını hayranları eşliğinde seslendiren sanatçılar, Bursa'ya özel repertuarla sevenlerini kendilerine bir kez daha hayran bıraktı. Aşkın Nur Yengi, 25. sanat yılında usta sanatçı Harun Kolçak ile birlikte 90'lı yıllarda dillere dolanan ve en sevilen şarkılarını söyledi. Bursa'da konser vermenin kendileri için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Yengi ve Kolçak, keyifli konserde dinleyicilerinden de bol bol alkış aldı. Aynı zamanda Harun Kolçak'ın babası Eşref Kolçak da geceye katılarak Harun Kolçak'ı ön sıralardan izleyerek şarkılarına eşlik etti.

Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda biraraya gelen Yengi ve Kolçak, birbirinden güzel şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. Harun Kolçak'ın babası Eşref Kolçak da geceye katılıp, konseri ön sıralardan izleyerek şarkılara eşlik etti.
BİZE ULAŞIN