Serdar Aziz için kıran kırana pazarlık

Serdar Aziz için kıran kırana pazarlık

Timsah’ın kaptanı için hem yurt içinde hem de yurt dışındaki kulüpler transfer yarışına girdi. Tecrübeli stoperle Beşiktaş, Fenerbehçe ve Fulham ilgileniyor

Bursaspor'da kaptan Serdar Aziz'in hangi takıma gideceği merak ediliyor. Sakatlığı nedeniyle EURO 2016 kadrosundan çıkartılan tecrübeli stoperle Beşiktaş, Fenerbahçe ve Championship'te mücadele eden Fulham ilgileniyor. Bu kulüpler içinde yeşil beyazlılara en yüksek rakamı İngiliz kulübü Fulham'ın verdiği öğrenildi. Championship'te bulunan ve önümüzdeki sezon Premier Lig'e çıkmayı kafasına koyan İngiliz ekibin, yeşil beyazlı yönetime 5 milyon euroluk bir teklif yaptığı ortaya çıktı.

6 VEYA 7'YE GİDEBİLİR
Başkan Ali Ay'ın bu rakamı kabul etmediği 6-7 milyon euroya çıkılması durumunda Serdar'ın Fulham'a transferine izin vereceği öğrenildi. İngiliz kulübü yetkililerinin bu konudaki son kararını vermesi bekleniyor. Serdar Aziz için Beşiktaş'la da temaslar sürüyor. Siyah beyazlıların ilk görüşmede 3 milyon euro önerdiği ardından rakamı 4 milyon Euro'ya çıkardığı belirtildi.
BİZE ULAŞIN