TEOG’da KÜLTÜR farkı

Özel Bursa Kültür Okulları, bu yıl yapılan TEOG Sınavı’nda da başarısını yineledi. 9 öğrenci, Nisan 2016’da yapılanTemel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda tüm soruları doğru cevaplayarak 700 tam puan aldı

TEOG’da KÜLTÜR farkı
Özel Bursa Kültür Ataevler Ortaokulu Öğrencileri, Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nın (TEOG) yıldızı oldu. Sınavdan tam puan alan 9 öğrencinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, "Özel Bursa Kültür Okulları olarak, bizim isteğimiz, uygulamalarımızın diğer okullara da yayılarak ülke başarısının artmasıdır" diye konuştu. Yıllardır eğitimde yarattığı farkla adından sıkça söz ettiren Özel Bursa Kültür Okulları, bu yıl yapılan TEOG Sınavı'nda da başarısını yineledi. Özel Bursa Kültür Okulları'ndan 9 öğrenci, Nisan 2016'da yapılan TEOG Sınavı'nda, tüm soruları doğru cevaplayarak, 700 tam puan aldı.

ÖĞRETMENL ERİN PAYI BÜYÜK
Tüm soruları doğru cevaplayan 9 öğrenciyle beraber, 42 Kültürlü öğrenci, 120 sorunun en az 119 veya 118'ini doğru cevaplayarak, Özel Bursa Kültür Okulları'nı TEOG Sınavı'nda Bursa'nın zirvesine taşıdı. Sınavdan tam puan alma başarısını gösteren 9 Kültürlü öğrenciyle birlikte düzenlenen basın toplantısında konuşan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, öğrencilere, okul yöneticilerine ve velilere bu başarı ortamını hazırladıkları için teşekkür etti. Öğrencilerin sınava hazırlanma sürecinin çok önemli olduğunu dile getiren Zafer Bulut, "Bu sonuçlar, öğrencilerimizin olduğu kadar öğretmenlerimizin de başarısı. Bu başarıyı yakalayan öğrencilerimizin hiçbiri, sınava hazırlanma sürecinde başka kursa gitmemiştir. Bu süreçte sadece Kültür Okulları'nın öğrencisi olarak sınava hazırlanan öğrencilerimiz çok iyi bir sistemle çalışarak, başarıyı yakalamıştır. Özel Bursa Kültür Okulları olarak, bizim isteğimiz, uygulamalarımızın diğer okullara da yayılarak mevcut başarının artırılmasıdır" dedi.
BİZE ULAŞIN