Voleybol akademisi için imzalar atıldı

Bursa’da donanımlı sporcular yetiştirmek için önemli adımlar atan Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Nova Eğitim kurumları ile Voleybol Akademisi´nin temellerini attı

Voleybol akademisi için imzalar atıldı
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Nova Eğitim kurumları ile yaptığı protokol sayesinde Voleybol Akademisi´nin temelini atmış oldu. Yerel liglerde başarıyla mücadele eden, Türkiye şampiyonalarında da kupalar kaldıran Bursa temsilcisi, okul kulüp işbirliğinde de güçlenmek adına Nova Okulları ile protokol imzaladı. A takımın başarılarının yanı sıra alt yapısıyla da parmak ısırtan yeşil beyazlılar Türkiye ve uluslararası arenada adından daha fazla söz ettirmek adına önemli bir projeyi daha hayata geçirdi.

"ÖNEMLİ BAŞARILARA VESİLE OLACAK"
Düzenlenen imza töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, "Lise çağındaki sporcularımız için Nova Eğitim kurumları ile önemli bir protokol imzaladık. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin desteği ile daha çok çocuğa ulaşabilmek ve ulaştığımız çocuklarımızın daha iyi eğitim almalarını sağlamak adına Nova okulları ile yaptığımız anlaşma Bursa'mıza ve voleybola önemli başarılar getirecektir" diye konuştu. Nova Okulları Kurucusu Canan Topsakal da anlaşmanın mutluluk verdiğini ifade ederek, "Bizler eğitimi bir bütün olarak görüyoruz. Eğitimin bir kolu olan sporda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile partner olmak çok önemli. Bundan sonra Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularının eğitimine katkı koymaya çalışacağız" dedi. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Koordinatörü Ersin Yılmaz da "Önümüzdeki günlerde Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım olmak üzere üç merkez ilçemizde birer 'Voleybol Akedemi'si kuracağız" dedi.
BİZE ULAŞIN