Aatıf ve Yasin’den vazgeçmiş değiliz

Ali Ademoğlu “Aatif konusunda Aziz Yıldırım henüz dönüş yapmadı. Yasin Öztekin konusu ise bizden kaynaklanmıyor. Galatasaray’ın politikası her geçen gün değişiyor” dedi

Aatıf ve Yasin’den vazgeçmiş değiliz
Bursaspor ikinci Başkanı Ali Ademoğlu, Aatif ve Yasin Öztekin'in transferlerinden vazgeçmediklerini söyledi. Trasferler konusunda önemli açıklamalarda bulunan Ademoğlu, 'Aatif konusunda Aziz Yıldırım henüz dönüş yapmadı. Yasin Öztekin konusu ise bizden kaynaklanmıyor. Galatasaray'ın politikası her geçen gün değişebiliyor. Biz karışamayız. Bu iki oyuncunun transferi halen mümkün" görüşünü dile getirdi.

ATAKLARIMIZ VAK
Ademoğlu yeni transferler için atakta bulunduklarını belirterek şöyle dedi: "Bursaspor'a faydalı oyuncular almak istiyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Bizim ataklarımız var, bekliyoruz. Son güne kadar transfer çalışması devam edecek. Hocamız geldiğinde de düşüncesini almak lazım. Hoca gelirse, eksik var mı yok mu değerlendirilir. Bize transfer konusunda öneride bulunabilir. Bursaspor'un menfaatine gelen neyse onu yapmak istiyoruz. Taraftarlarımıza da bize verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum."
BİZE ULAŞIN