Bursa modern binalarla güzelleşiyor

Burçin İnşaat Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin, “Bursa yenileniyor, güzel binalar, modern binalar ile güzelleşiyor” dedi

Bursa modern binalarla güzelleşiyor
1989 yılında Fomara'da iş merkezlerini başlatan ve birbirine yakın olan 5 iş merkezini hayata geçiren Burçin İnşaat Aş., Mudanya Yolu üzerinde 6. projesi Berk Center İş Merkezi'ni bitirdi. Burçin İnşaat Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin, 'Bursa'nın yeni cazibe merkezi' Mudanya Yolu üzerinde, 7. Projeleri Berk Platin İş Merkezi'nde kaba inşaatını bitirildiğini ve dış cephe kaplamalarının yapıldığını Mayıs 2017'de faaliyete geçeceğini söyledi.
Berk Center projesini diğer projelerden ayıran özellikler nelerdir?
Dükkânların altında 40 araçlık otoparklar, ofislerin 1. katında 20 araçlık araç asansörü, yine ofislerin 2. 3. ve 4. katlarında yani teras katında bulunan 72 araçlık otoparka araç asansörü ile ulaşım imkanı. Biz 10 yıl sonrasını da düşünerek 50-60 araç otoparkı yeterli iken şuan 120-130 araç otoparkı yaptık bu çok büyük bir lüks ayrıcalık ve çevreye saygıdır.
Berk Platin var? Biraz da bu projeyi bize anlatır mısınız?
Berk Platin bizim 7. iş merkezi projemiz olup yine Mudanya yolu üzerinde geçit meydanındadır. Bu da o bölgenin çok farklı ayrıcalıkları olan bir plazası oluyor. Şuan kaba inşaatı bitti ve dış cephe kaplamaları devam etmekte olup 2017 Mayıs ayında tamamlanmış olacak. Giydirme cephesi, otoparkları ve yine OTİS marka asansörleri ile ayrıcalıklı bir bina olup tüm Bursa halkımıza hizmet verecektir. Yine Mudanya yolunda 8. plazamız da yılsonu başlayacaktır.
Bursa'nın gelişimi ile ilgili neler söylersiniz?
Bursa hızlı göç alıyor ve de hızlı gelişerek büyüyor bu da inşaat sektörünü tetikliyor. Bursa deprem riski olan şehirlerin başında geliyor, halen yüzde 60 eski binalardan oluşan bir şehir. İnsanlarımız deprem sonrası yönetmeliğine uygun binalarda yaşamalı. Bursa yenileniyor güzel binalar, modern binalar ile güzelleşiyor. Tabii ki tarihi ve yeşili yok etmeden planlı programlı bir şekilde olmalı. Eski semtlerde kentsel dönüşüm uygulaması ile başarılı olunuyor.
BİZE ULAŞIN