Güvenli konutların adresi Akcan Yapı

Akcan Yapı, Kayapa’daki Kayıoba Konakları ve Yıldırım’daki Ruberu Palace projeleri ile müşterilerine saray konforunda yaşam alanları sunuyor

Güvenli konutların adresi Akcan Yapı
Sektördeki projelerine "Bizim Evimiz Size Uyar" sloganıyla devam eden Akcan Yapı, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerine kusursuz konutlar inşa ediyor. 2001'den bu yana inşaat sektöründe yer alan, tamamladığı yüzlerce konut ve yaşam alanlarıyla sektörün önemli firmalarından birisi olan Akcan Yapı, inşaat sektörünün yanı sıra kuyumculuk faaliyetleri ve Nilüfer'de 426 kişilik apart tipi yurt işletmeciliği alanında da faaliyet gösteriyor.

'PROJELERİMİZLE FARK YARATTIK'
Akcan Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüten İsmet Akça, sektörde özgün mimari yaklaşımı, malzeme kalitesi, teknolojik alt yapısı ile fark oluşturacak projelere imza atarak sektörde ön plana çıktıklarını ifade etti. Akça "Titiz, detaylı ve özenli çalışma prensibi ile inşaat sektörüne profesyonel bir bakış açısı kazandırdık. Çağdaş konut ve kalite anlayışı ile yapımına başladığımız Kayapa'daki Kayıoba Konakları ve bir saray konforu ile yükselen Yıldırım bölgesindeki Ruberu Palace projelerimizle fark yarattık" dedi. Akça, "2001'den bu yana çok farklı projelere imza attık. Bursa'nın Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yüzlerce konut, ticari alan ve iş merkezi gibi projeleri gerçekleştirdik. Şu anda devam eden projelerimiz ağırlıklı olarak Nilüfer ilçesinde yer almaktadır. Bizler Akcan Yapı olarak, bugüne kadar yaptığımız tüm projeleri büyük bir mutlulukla müşterilerimize teslim ettik. Bundan sonra da teslim etmeye devam edeceğiz" dedi.

'BURSA İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ'
İsmet Akça, "Nüfus arttıkça yaşam alanlarına da ihtiyaç artmaktadır. Bursa ve ülke nüfusu son yıllarda büyük artış gösteriyor. Bu nedenle de yeni konutlara ihtiyaç var. Baktığınız zaman, Bursa batıya doğru genişliyor. Bundan 30 yıl önceki Bursa ile şimdiki Bursa arasında çok fark var. Ayrıca insan doğası gereği mutlaka güvenli ve rahat bir şekilde yaşayabileceği alanlar istiyor" dedi.

'DEVAM EDEN PROJELERİMİZE İLGİ ÇOK BÜYÜK'
Halen devam eden konut projeleri ile ilgili bilgi veren İsmet Akça, "Ruberu Palace Projemiz, 2016 Mayıs'ta ayında başladı. Ankara yolu üzerinde, Yüksek İhtisas Metro durağının hemen karşısında yer alıyor. Projemiz 40 daire ve 5 dükkandan oluşan toplamda 11 bin metrekare inşaat alanına sahip. Müşterilerimize 3+1 daire ve 4+1 dubleks daireler ile farklı alternatifler sunuyoruz. Ruberu Palace, kapalı otopark ve yüksek güvenliği ile daire sahiplerine rahat ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor. Kayıoba Konakları Projesi ise Nilüfer'de Kayapa bölgesinin Bursa'ya bakan kısmında bulunuyor" dedi.
BİZE ULAŞIN