Cünyor Temel hayranlarıyla buluştu

Pek çok kişiyi kahkahalara boğan Sümela’nın Şifresi filminin son serisi olan Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel ile vizyona girdi. Filmin oyuncuları Özdilek AVM’de hayranları ile biraraya geldi

Cünyor Temel hayranlarıyla buluştu
Türk sinemasında adını hafızaya kaıayan filmler arasında yer alan Sümela'nın Şifresi, Cünyor Temel adli son ve 3'üncü serisi ile vizyona girdi. Filmin tanıtımı ve hayranları ile buluşmak için Kocaeli Özdilek AVM'ye gelen oyuncuları, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı oldukça memnun kaldı.

SOHBET ETTİLER
Kocaeli'nde de gösterime giren ve büyük ilgi gören Sümela'nın Şifresi3 isimli filmin başrol oyuncularından Çetin Altay, Emin Albayrak, Adem Kılıç, Buket Çelik, Yesim Alıç, Timur Örkesbas Kartepe Uzunçiftlik mevkiinde bulunan Özdilek AVM'nin sinemalar bölümünde sinemaseverlerle birlikte olup sohbet etti. Filmden bahseden oyuncular kendilerini ağırlayan Özdilek AVM yöneticilerine ve büyük ilgi gösteren Kocaeli'lere teşekkür ederek filmden bahsetti. Kadrosunda Salih Kalyon, Ayşegül Günay, Eren Hacısalihoğlu, Eren Vurdem, Buket Çelik, Engin Şenkan, Ruhi Sarı ve Yeşim Alıç gibi oyuncuların yer aldığı filmde 'Cünyor Temel' karakterini canlandıran Çetin Altay, "Bu filmde diğer iki filmin üzerine koyduğumuzu düşünüyorum. Filmi izleyenler gülmekten karınlarına ağrılar girecek. Herkese filmi izlemeyi ve yakınlarına tavsiye etmelerini öneriyoruz" dedi. Oyuncular sohbetin sonunda filmin "Hayat devam edeyi" şerkısını söyledi ve hayranları ile fotoğraf çektirdi. Daha sonra oyuncular seyirciler ile fimi izledi.
BİZE ULAŞIN