Ayrıcalıklı düğünlere Sheraton Bursa imzası

Sheraton Bursa’da unutulmaz organizasyonlarla hayaller gerçek oluyor. Birbirinden farklı düğün temaları ile balo salonu ve havuzbaşı tercihleri sayesinde düğünler masala dönüşüyor

Ayrıcalıklı düğünlere Sheraton Bursa imzası
Sheraton Bursa, deneyimli ekibi ve kusursuz hizmetiyle hayalleri gerçeğe dönüştürmek için farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. Birbirinden farklı düğün temaları ile balo salonu ve havuzbaşı tercihleri sayesinde Sheraton Bursa en özel düğün organizasyonlarına imza atmayı sürdürüyor.

KONSEPTE UYGUN DÜĞÜN ALANLARI
Sheraton Bursa'da her zevke ve stile uygun düğün alanları mevcut. Şıklığın ve lüksün bir arada olduğu Rodos Balo Salonu ya da bahar ve yaz düğünleri için havuzbaşı tercih edilebiliyor. Modern Rodos Balo Salonu'nda, yemekli oturma düzeninde maksimum 550 kişiyi ağırlamak mümkün. Sheraton Bursa Havuzbaşı ise yemekli oturma düzeninde bin 250 metrekare kullanım alanı ile maksimum bin 200 kişilik kapasitesi ve özel sahnesi ile muhteşem açık hava düğünlerine evsahipliği yapıyor. Sheraton Bursa'da gelin adaylarına, özel hamamı 2 saat boyunca tamamen kapatıp özel bir hazırlık yapma imkanı sunuluyor. Ayrıca tüm gelin adaylarına özel 30 dakikalık geleneksel Türk Hamamı hediye ediliyor. Özellikle balayı çiftleri için düşünülmüş olan Shine İpek Yolu Masajı çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Sheraton Bursa'da, bütün ayrıntılar büyük bir incelikle takip ediliyor ve kusursuz bir organizasyon müşterilerini bekliyor.

MÜŞTERİ FİKİRLERİ ÖN PLANDA
Sheraton Bursa'da düğün organizatörü veya organizasyon şirketi ile istenilen tüm ayrıntılar düğüne dahil edilebiliyor. Diğer yandan hizmetin bir parçası olarak uzman bir ekiple birlikte düğün gecesini olağanüstü bir hale getirmek için düğün sahiplerine temalarını, müziklerini, düğün pastasını, çiçeklerini ve birçok ayrıntıyı birlikte düzenleme imkanı sunuluyor. Ödüllü Şef Mehmet Siriş tarafından özel hazırlanan menü seçenekleri ile düğün gününde misafirlere lezzet şöleni yaşatmak mümkün.
BİZE ULAŞIN