Hilton Bursa’da rüya gibi evlilik

Mekânları, eşsiz lezzetlerin yer aldığı mönü alternatifleri, profesyonel ve deneyimli ekibi ile Hilton Bursa, müşterilerini hayallerindeki düğün ile buluşturuyor. Hilton, unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor

Hilton Bursa’da rüya gibi evlilik
Evlenmeye karar veren çiftler için birçok alternatif sunan Hilton Bursa'nın görkemli balo salonunda ya da Uludağ'ın eşsiz manzarasındaki VIP salonlarında rüya gibi düğün organizasyonları hazırlanıyor.

BÜYÜK HAYALLER İÇİN
Hilton Bursa 870 metrekarelik balo salonu ile Bursa'nın en özel davetlerine ev sahipliği yapıyor. Düğün organizasyonlarında 800 kişiyi ağırlayabilen kolonsuz salon, 7 metre tavan yüksekliğiyle göz kamaştırıyor. Hayalleri ve beklentileri yüksek olanlar için özenle tasarlanmış balo salonu, Bursa'nın en yüksek tavanlı salonu olma özelliği de taşıyor.

PROFESYONEL DOKUNUŞ
En unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapan Hilton Bursa, gerçekleştirdiği düğünlerle Hilton markasının ayrıcalığını Bursalılarla paylaşıyor. Sade ve şık dizaynın yanı sıra düğün ile ilgili hayal edilen pek çok şeyin gerçekleştirilmesine imkân sağlanırken, teknolojik altyapısı ile de arzu edilen her türlü desteği sağlıyor. Çiftler düğünlerinin detayları ile ilgilenirken, şehir dışından gelen davetliler ile Hilton Bursa ilgileniyor. Düğün günü sabah erken saatlerden itibaren profesyonel etkinlik ekibi ile planlanan her detay müşterileri kusursuz bir düğün organizasyonu sağlıyor.

DÜĞÜN BİTSE DE KEYFİ SÜRÜYOR
Gerçekleştirilen kusursuz düğün gecesinin sabahında düğün çiftlerine özel 2016 World Luxury Spa Awards ödüllü Aneta Spa & Wellness Merkezi kullanımı hediye ediliyor. Diğer yandan Brasserie Restaurant'ta açık büfe kahvaltı keyfiyle yada oda kahvaltı servisiyle evliliğin ilk günü Hilton Bursa'nın ayrıcalıklarıyla çok daha özel yaşanıyor.

DÜĞÜN GÜNLERİNE AYRICALIKLAR
Özel düğün mönüsü seçenekleri
Davet öncesi "Mönü Tadımı"
Balayı süitinde konaklama
Brasserie Restaurant'ta açık büfe kahvaltı veya odanıza kahvaltı servisi
Gelin ve damat aileleri için günlük kullanılmak üzere hazırlık odası
Düğün öncesi fuaye alanında hoş geldiniz kokteyli
Gelin & damat odasına düğün öncesi 2 kişilik mönü servisi
Her davet masası için hazırlanan özel tasarımlı mönü kartları
Beyaz renkli sandalye kılıfı, masa örtüsü, canlı çiçek ve şamdan
Düğün çiftine Aneta Spa & Wellness Merkezi kullanımı
Ses, ışık ve DJ hizmeti
Misafirlerinizin düğün gecesi konaklamaları için özel oda fiyatı
BİZE ULAŞIN