Mobiliyum’a ziyaretçi akını

Mobilya sektöründe pek çok ilke imza atan İnegöl, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk kapalı Mobilya AVM’si Mobiliyum ile yurt içi ve yurt dışından ziyaretçi akınına uğruyor

Mobiliyum’a ziyaretçi akını
Uzun yıllardır neredeyse tüm Dünya'ya mobilya üreten İnegöl, 3 Bin'in üzerindeki mobilya üreticisi ile Türkiye'nin mobilya ihtiyacının yüzde 50'sini karşılamaya devam ediyor. Sektörde 60 Bin kişinin istihdam edildiği İnegöl, 350 Milyar dolar ihracat rakamıyla Türkiye ekonomisine değer katarken, Türkiye'nin ve Avrupa'nın ilk ve tek kapalı Mobilya AVM'si Türkiye'den ve Dünya'dan gelen ziyaretçilerini ağırlıyor.

TÜRKİYE'NİN YÜKSELEN DEĞERİ
İnegöl'de sayısı 3 Bin'i aşan mobilya üreticileri, yaklaşık 5 milyon metrekarelik kapalı alanda ve modern fabrikalarda üretim yaparak 150'den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Türkiye'nin ve 200 mobilya üreticisinin bir araya gelmesi ile kurulan Avrupa'nın en büyük ve en prestijli mobilya ticaret projesi Mobiliyum AVM, 225 bin metrekare kapalı alanıyla eşsiz bir kobi projesi olarak dikkat çekiyor.

"DÜNYANIN MOBİLYA MERKEZİ
Mobiliyum Mobilya AVM Yönetim Kurulu Başkanı T. Timur Han yaptığı açıklamada "Mobiliyum 365 gün açık fuar konsepti ile kolay, hızlı ve güvenli mobilya alışverişinin yapılabileceği önemli bir mobilya merkezi konumunda olduğunu söyledi. Han, "Binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hem toptancıya hem de nihai tüketiciye hizmet veren Mobiliyum Mobilya AVM'de bulunan mobilya üreticileri, Avrupa kalite standartlarındaki tasarımlarını Avrupa'da bulunan üreticilerin 3'te 1 fiyatına, hızlı teslimat olanakları ile buluşturuyor" dedi.

2'NCİ ETABI ÖNÜMÜZDEKİ YIL AÇILACAK
Mobiliyum Mobilya AVM'nin yüzlerce mağazasında müşteriye sunulan binlerce model ürün her zevkin karşılığı olabilecek şıklığı ve kaliteyi yansıttığını belirten Timur Han, "5 yıldızlı oteli, restoranı ve kafesiyle mobilya alışverişine ayrıcalıklı bir boyut kazandırdık. Önümüzdeki yıl açılışı gerçekleştirilecek olan 2'nci etabı ile değerini ikiye katlayacak. AVM içerisindeki mağazalarda aranan en büyük kriter, üretici olması ve tasarımlarının kaliteli olması. Bu sayede her bütçeye uygun kaliteli tasarımları bulmak mümkün oluyor. Yatak odaları, yemek odaları, genç ve bebek odaları, oturma grupları, ofis mobilyaları, aksesuarlar ve mobilyaya dair aradığınız her şeyi, Mobiliyum'da bulmak mümkün" dedi.
BİZE ULAŞIN