Devlet hastanesinde Türkiye turu

Devlet hastanesinde Türkiye turu

İnegöl Devlet Hastanesi, Türkiye'de bir ilk olan '10 Bin adımda 7 bölgeyle Türkiye'yi geziyoruz' adlı projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında hastane koridorları illerin fotoğraflarıyla donatılırken, hastaneye gelen vatandaşlar yaklaşık 10 Bin adım atarak, hem sağlık anlamında ciddi bir egzersiz yapmış oluyor hem de Türkiye'yi gezme fırsatı buluyor.

157 FOTOĞRAF ASILDI
Anne, bebek ve engelli dostu unvanlarına sahip olan İnegöl Devlet Hastanesi, yaptığı başarılı çalışma ve projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye'de ilk olacak çalışmaları hayata geçiren hastane, son olarak '10 Bin adımda 7 bölgeyle Türkiye'yi geziyoruz' projesini hazırladı. Hastanenin Ar-Ge ve İnovasyon ekibi tarafından tasarlanan ve geliştirilen proje kapsamında bölgelere ayrılan hastanenin koridorları illerin fotoğraflarıyla donatıldı. Hastane koridorlarına toplam 157 fotoğraf asıldı.

HASTANE 7 BÖLGEYE AYRILDI
Kaymakam Ali Akça'nın katılımıyla düzenlenen projenin tanıtım toplantısında konuşan Hastane yöneticisi Dr. Hayrettin Göçmen, Hastaneyi 7 bölgeye ayırıp yataklı servis ile polikliniklere bölge isimleri verdiklerini belirtti. Göçmen, "Vatandaşlarımız hastanemizden sağlık hizmeti alırken, diğer yandan koridorlardaki bu fotoğraflar sayesinde Türkiye'yi gezebilme imkanı buluyor" dedi.
BİZE ULAŞIN