Timsah’ın kader maçı

Timsah’ın kader maçı

Bursa’danefeslertutuldu. Yeşil-Beyazlılar, Beşiktaşilesahasındaoynayacağı maçtan3 puan alarakdüşmepotasındanuzaklaşmak için varınıyoğunu sahaya koymak zorunda. Hedef Beşiktaş’ı eli boş göndermek

Yarın Spor Toto Süper Lig'in en kritik maçlarından birine ev sahipliği yapacak olan Bursa'da nefesler tutuldu. Ligde son 3 hafta farklı mağlubiyetler alan Yeşil-Beyazlı takımda endişeli bir bekleyiş hakimken, deplasmanda oynayacak olmanın dezavantajını düşünen Beşiktaş da ise şampiyonluk yarışında yara almak istemiyor. Her iki takımın da puan kaybına tahammülü olmaması nedeniyle yüksek tansiyonda geçmesi beklenen karşılaşmayı tecrübeli hakem Bülent Yıldırım yönetecek.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTIRILDI
Bu arada Bursaspor-Beşiktaş maçında alınan güvenlik önlemleri artırıldı. Stat içersinde görev yapacak özel güvenlik sayısı 800'e çıkartılırken stat çevresindeki polis sayısı ise 400'e yükseltildi. Ayrıca, Beşiktaş futbol takımı ve taraftarların gelişleri ve dönüşleri sırasında jandarma da sorumluluk bölgesinde önlem alacak. Toplam 2050 biletin verileceği Beşiktaş taraftarları hem İstanbul'da hem de Bursa'ya girişlerinde teker teker aranacaklar. İstanbul'da yapılacak kontrollerde passolig kartı bulunmayan alkollü olan taraftarlar kafileden çıkartılacak. Beşiktaş kafilesi, Bursa'da aynı şekilde tekrar kontrol edilecek ve daha sonra topluca stadyuma alınacak.
BİZE ULAŞIN