6 öğrenci TEOG’da Türkiye şampiyonu

Özel Emine Örnek Ortaokulu’ndan 6 öğrenci TEOG’da 120 sorunun tümünü hem birinci hem ikinci sınavda doğru cevaplayarak Türkiye şampiyonu oldu

6 öğrenci TEOG’da Türkiye şampiyonu
Gerçekleştirilen ikinci TEOG sınavında Emine Örnek Okullarının 57 öğrencisi, 120 sorunun tümünü doğru yanıtlayarak Türkiye genelinde sınava giren 1 Milyon 185 Bin 328 öğrenci arasında şampiyon oldu. Uzun yıllardır hem akademik hem sportif başarılarla adından söz ettiren Emine Örnek Okulları, 2'nci TEOG'da da öğrencilerinin yüzde 44'ünü şampiyon yaparak, ba��arılarına bir yenisini daha ekledi. İlk TEOG'taki başarısını katlayarak; tam yapan öğrenci sayısını 57'ye, bir yanlış yapan öğrenci sayısını 31'e çıkarıp zirveyi kimseye bırakmadı.

4'ÜNCÜ YILDA DA LİDER
Emine Örnek Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Emine Örnek, "Başarılarımız tesadüf değil. Bursa'da 3 yıldır TEOG'da lider konumdayız. 4'üncü yılda da liderliğimizi sürdürdük. Bu başarının üst düzey bir emeğin ürünü olduğunu unutmamak gerekiyor. Yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve destekleri nedeniyle velilerimize teşekkür ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN