TEOG şampiyonlarına ödül

Mustafakemalpaşa’da TEOG şampiyonu 21 öğrenci ödüllendirildi. Başkan Kurtulan “Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi, ailelere de teşekkür ettti

TEOG şampiyonlarına ödül
TEOG'da başarı kazanan Mustafakemalpaşalı öğrenciler gurur kaynağı oldu. Belediye Başkanı Sadi Kurtulan "Bugünün en çok sevineni benim. Öğrencileriyle bu kadar yakından ilgilenen öğretmenlerin sevincini hissediyorum" dedi.

AİLELERE TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Kurtulan "Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başarısından da iftihar ediyorum. Öncelikle bu güzel öğrencileri büyük emekle yetiştirip daha sonra okullara teslim eden anne ve babaları tebrik ediyorum" diye konuştu. Kurtulan "Milli eğitimimiz sizden aldığı bu güzide evlatları en güzel şekilde işledi ve başarıya ulaştırdı. Kitap okumaktan davranış şeklinin gelişimine, sınavlardan kültürel aktivitelere kadar her etkinlik öğrencilerimize ayrı bir alışkanlık kazandıracaktır. Hayatta mutlu olmanın tek yolu başkasını mutlu etmekten geçiyor. O da bizim kültürümüz de var" dedi. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ise konuşmasında Mustafakemalpaşa'da 21 öğrencinin TEOG ikinci sınavlarını sıfır hata ile sonuçlandırdığını söyledi. Mustafakemalpaşa'daki eğitim çıtasını yükseltmek için çalıştıklarını kaydeden Efe okulların fiziki şartlarının düzeltilmesinde katkı sağlayan Başkan Kurtulan'a teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN