Keles’teki hizmet binası yenilendi

Merkeze bağlanan 10 ilçede kırsal kalkınmadan spor a kadar her alanda yatır ım yapan Büyükşehir Belediyesi, Keles’in Uzunöz Mahallesi’ne de modern hizmet binası kazandırdı

Keles’teki hizmet binası yenilendi
Kent merkezinde olduğu gibi merkeze yeni bağlanan 10 ilçeyi de daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla her alanda farklı projeleri uygulamaya geçiren Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yeni mahalleleri de sosyal donatı alanları ile buluşturuyor. Keles'in Uzunöz Mahallesi'nde metruk haldeki hizmet binasının yenilenmesi yönündeki talepler üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, Keles Belediyesi işbirliğinde bölgeye yeni bir hizmet binası kazandırdı.

"KIRSALDA KALKINMA TALEPLERİ ÖNEMLİ"
Tarlaya giden yolların düzenlenmesinden sulama göletlerine, ürün toplama merkezlerinden tarihi kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar kırsalda da her alanda çalıştıklarını dile getiren Başkan Altepe, artık Büyükşehir'in gücünün her yerde hissedildiğini belirtti. Dağ bölgesinin göç vermemesi, üretimin artması ve bölge insanının yüzünün gülmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli bu bölgelerde olduklarını ifade eden Başkan Altepe, "Sadece Keles Bölgesi'ne yaptığımız yatırım 90 milyonu aştı. Bu Keles Belediyesi imkânları ile 90 yıllık yatırım demek. İşte Bütünşehir yasası bunun için var" dedi.
BİZE ULAŞIN