Gemlik’e termal tesis müjdesi

Son 3 yılda yaklaşık 210 milyon TL yatırımın yapıldığı Gemlik, Büyükşehir Belediyesi ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Başkan Altepe Gemlik’te bir termal tesis yapılacağının da müjdesini verdi

Gemlik’e termal tesis müjdesi
Kırsal kalkınma yatırımlarını 17 ilçede hızlı bir şekilde yürüten Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gemlik sahil düzenlemesi başta olmak üzere, altyapı ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte meydan projesi de dahil, onlarca projeyi Gemlik'e kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gemlik İskele Meydanı'nda düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik'e yakışır bir termal tesisin de temellerinin atılacağını söyledi.

DAHA ÇAĞDAŞ BİR GEMLİK
Bursa'nın yaşam kalitesinin sürekli yükseldiğine değinen Başkan Altepe, "Gemlik'te büyük bir yatırım hamlesi başladı. Gemlik Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi elbirliğiyle, Gemlik'te bugüne kadar söylenip yapılamayanları birer birer yerine getiriyoruz. Gemlik'in altyapısı, üstyapısı, kent merkezi ile gerçek anlamda çağdaş bir Gemlik'e ulaşıyoruz" dedi. Altepe, ilçede yapılan yatırımları da anlatarak, sağlıklı içme suyundan yağmur suyu hatlarına kadar tüm altyapı yatırımlarının gerçekleştirildiğini ve bu konuda büyük mesafe alındığını kaydetti. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da Büyükşehir Belediyesi'nin Gemlik'e büyük katkıları olduğunu belirterek Başkan Altepe'ye teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN