Eğer anlaşırsak Avrupa’da olay olur

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfere ilişkin yaptığı açıklamada, “Bir oyuncu ile görüşüyoruz. Anlaşırsak Türkiye’de ve hatta Avrupa’da olay olur” dedi

Eğer anlaşırsak Avrupa’da olay olur
Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfere ilişkin bilgiler verdi. Gidecek oyuncuların hafta sonu netleşeceğini ifade eden Başkan Ay, 10 futbolcuyu da belirlediklerini ve bu oyuncuların Avusturya'da yapılacak ikinci etap kamp çalışmalarına götürülmeyeceğini söyledi. Geçen sezon transfer konusunda problem yaşadıklarını ifade eden Ay, "Biz yanlışlardan çok fazla muzdarip olduk, problem yaşadık. Hocamızın söylediği gibi defans bloğunu halletmeliyiz. Geçen sene en büyük problemimiz defanstı. Sağ bek ile ilgili de çalışmalar yapıyoruz. 2-3 alternatifimiz var. Djiku da alternatiflerimiz arasında" diye konuştu.

6 MİLYON EURO İSTEDİLER
Bir yıldız ismi kadrolarına katacaklarını ifade eden Başkan Ay, "Bir oyuncu ile görüşüyoruz. Anlaşırsak Türkiye'de ve hatta Avrupa'da olay olur. Başka bir isimle daha ilgilendik. Sağ açıkta oynuyordu. 2 milyon euro verdik, 6 milyon euro istediler. O yüzden olmadı. Bir tane iyi birisini düşünüyorum. Bunu ben de istiyorum, onun için uğraşıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN